Natječaj za prijem u radni odnos - Ivex d.o.o.

Na osnovu ukazane potrebe firma Ivex d.o.o. Usora objavljuje natječaj za prijem u radni odnos za radno mjesto:

- Vozač kamiona - 1 izvršitelj

Opis posla:

- Obavlja poslove vozača kamiona na teritoriju  BiH

- Po potrebi obavlja i druge poslove koji čine sastavnu djelatnost naše firme

Uvjeti:

- SSS

- Obavezno posjedovanje C kategorije

- Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Prijave sa CV/biografijom i potrebnom dokumentacijom ( dokaz o stručnoj spremi, dokaz o radnom iskustvu i osobnu kartu ) slati isključivo na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. sa naznakom za natječaj za posao.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti uzete u razmatranje.

Natječaj ostaje otvoren do 17.04.2018 godine.

Ivex d.o.o.

Last modified on Utorak, 10 Travanj 2018 15:06

Kontakt

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.