Pobjeda Nk Usore na otvaranju nove sezone

U Nedjelju je ekipa Nk Usore odigrala prvo kolo DRUGE LIGE FBiH - GRUPA CENTAR. U goste našim dečkima je došla uvijek neugodna ekipa AZOT-a. Usora je od samoga početka držala konce igre u svojim nogama te rano dolazi do vodstva preko fenomenalnog gola Mujkića. Prvo poluvrijeme je obilježila teška povreda protivničkoga igrača koji je nažalost doživio lom noge, ovom prilikom mu želimo brz oporavak i povratak na teren. U drugo poluvrijeme naša ekipa ulazi odlučnije ali nažalost nedostaje završnica, da bi na kraju ipak preko Kadrića uspijeli postaviti konačan rezultat 2:0 i tako uspisali vrlo značajnu pobjedu za nastavak.

Želimo protivnicima zahvaliti na fer i korektnoj igri, a našim dečkima čestitke na pobjedi. Iako su danas naše tribine bile prazne zbog naredbi i preporuka zbog COVID-a 19 ipak su naši navijači našli način da podrže svoj omiljeni klub i na tome im veliko hvala.

Izvor: Nk Usora