Lovrić zabio i Hajduku, Gorica na čelu HNL-a

Kristijan Lovrić još jednom je pokazao da je prerastao Goricu i da pretpoziv izbornika Dalića nije došao slučajno.

Jučer je Gorica dočekala Hajduk u derbiju kola i slavila rezultatom 2:1, u odličnoj utakmici.

Poveli su gosti golom Caktaša iz jedanaesterca u 45.minuti, a izjendačenje domaćinima donosi Lovrić, također iz jedanaesterca u 62.minuti. Gol za pobjedu Gorice zabio je Hamad u 78.minuti, a vrijedi spomeniti da je Hajdukov Jairo promašio jedanaesterac u 10.minuti sudačke nadoknade.

Ovo je Lovriću 5.pogodak sezone i sad se nalazi na prvom mjestu liste najboljih strijelaca, a Gorica je na prvom mjestu sa 16 bodova, 3 više od drugoplasiranog Dinama.