Načelnik općine Usora pozitivan na koronavirus

NAČELNIK OPĆINE USORA POZITIVAN NA KORONAVIRUS!!!

Kako javlja Radio Usora, načelnik općine Usora, gosp.Zvonimir Anđelić je pozitivan na koronavirus,a objavu Radio Usore prenosimo u potpunosti:

"Prema posljednjim informacijama koje smo dobili iz higijensko-epidemiološke službe Doma zdravlja Usora ,trenutno u izolaciji u našoj općini nalazi se 21 osoba od toga 8 osoba je pozitivno na Koronavirus. Sve osobe su dobrog zdravstvenog stanja sa blažim simptomima i nalaze se u samoizolaciji.

Jedna od pozitivnih osoba na Koronavirus u našoj općini je i načelnik općine Usora gosp. Zvonimir Anđelić. U telefonskom razgovoru sa načelnikom saznali smo da je dobrog zdravstvenog stanja sa blažim simptomima zaraze i da se nalazi u samoizolaciji u svom domu. Iskoristio je priliku da ovim putem zamoli građane za poštivanje donesenih mjera i naredbi kako bi se što prije zaustavilo širenje epidemije prouzrokovane Koronavirusom. "

Radio Usora

Last modified on Petak, 04 Prosinac 2020 13:24

Kontakt

e-mail:

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.